Placeholder Picture
Samen leren en ontwikkelen
Bol
hamburger menu
Placeholder Picture

Internationale School Eindhoven

De Internationale School Eindhoven is gevestigd aan de Oirschotsedijk. Op de Campus ISE is zowel de Primary School als de Secondary School gevestigd.

Schoolwebsite: https://isecampus.nl

Oirschotsedijk 14b
5651 GC Eindhoven
Postbus 1310
5602 BH Eindhoven
T: +31 (0)40-251 94 37

Primary School 
E: primary@isecampus.nl

Secondary School
E: isse@isecampus.nl

Schoolopleider VO / PO:
Sjef Hendrikx
shendrikx@isecampus.nl

Schoolopleider PO: 
Daphne Dansen
ddansen@isecampus.nl 


Instituutsopleiders FLOT:
Inge Brons en Lisanne Rintjema 
i.brons@fontys.nl 
l.rintjema@fontys.nl 

Opleidingsdocent Pabo Eindhoven FHKE: 
Esther Deb 
e.deb@fontys.nl



_HVA0112_bewerkt

Trion bestaat uit de volgende deelnemers:
Fontys Lerarenopleiding Tilburg, Fontys ALO,  Stedelijk College Eindhoven, International School Eindhoven, Jan van Brabant College en Pius X-College