Placeholder Picture
Samen leren en ontwikkelen
Bol
hamburger menu
Placeholder Picture

Stedelijk College Eindhoven

Het Stedelijk College Eindhoven bestaat uit twee locaties: locatie Henegouwenlaan en locatie Oude Bossche Baan.

Schoolwebsite: www.stedelijkcollege.nl

Locatie Henegouwenlaan
Henegouwenlaan 2
5628 WK Eindhoven
telefoon: 040-264 57 77
henegouwenlaan@stedelijkcollege.nl

Schoolopleiders:
Saskia Heunks, Ewout Koster en Denise Vlooswijk 
sheunks@stedelijkcollege.nl
ekoster@stedelijkcollege.nl 
dvlooswijk@stedelijkcollege.nl 

Instituutsopleider:
Hanneke Gerits
h.gerits@fontys.nl 

Locatie Oude Bossche Baan
Oude Bossche Baan 20
5624 AA Eindhoven
telefoon: 040-264 53 64
oudebosschebaan@stedelijkcollege.nl 

Schoolopleiders: 
Harry Deenen en Maxime de Vries
hdeenen@stedelijkcollege.nl
mdevries@stedelijkcollege.nl 

Instituutsopleider 
Jan Raemaekers
j.raemaekers@fontys.nl





Trion bestaat uit de volgende deelnemers:
Fontys Lerarenopleiding Tilburg, Fontys ALO,  Stedelijk College Eindhoven, International School Eindhoven, Jan van Brabant College en Pius X-College